Правила та умови користування сайтом

Функціонування clientclub.com.ua і відповідальність при його використанні
 • Користувачі несуть відповідальність за власні дії у зв'язку зі створенням і розміщенням інформації на власних сторінках сайту, а також у зв'язку з розміщенням інформації на інших сторінках і в інших розділах Сайту відповідно до чинного законодавства України.
 • Адміністрація Сайту надає технічну можливість його використання Користувачами, не бере участі у формуванні змісту сторінок Користувачів та Компаній і не контролює та не несе відповідальності за дії або бездіяльність будь-яких осіб щодо використання Сайту або формування і використання змісту персональних сторінок Користувачів на Сайті.
 • В інформаційній системі Сайту і його програмному забезпеченні відсутні технічні рішення, що здійснюють автоматичні цензуру і контроль дій і інформаційних відносин Користувачів з використання Сайту.
 • Адміністрація зберігає за собою право у будь-який час змінювати оформлення Сайту, його зміст, перелік сервісів, змінювати або доповнювати скрипти,що використовуються, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на Сайті, будь-які серверні додатки у будь-який час з попереднім повідомленням або без нього.
 • Адміністрація Сайту не займається попередньою модерацією або цензурою інформації Користувачів і вживає заходи по захисту прав та інтересів осіб та забезпечення дотримання вимог законодавства України тільки після звернення зацікавленої особи до Адміністрації Сайту в установленому порядку.
 • Адміністрація Сайту не несе відповідальності за порушення Користувачем Правил і залишає за собою право на свій власний розсуд, а також при отриманні інформації від інших користувачів або третіх осіб про порушення Користувачем цих Правил, змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану Користувачем інформацію, що порушує заборони, встановлені чинними Правилами (включаючи приватні повідомлення), призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів або сервісів Сайту в будь-який час за будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без нього, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Вам такою дією. Адміністрація Сайту закріплює за собою право видалити персональну сторінку Користувача та(або) призупинити, обмежити або припинити доступ Користувача до будь-якого із сервісів Сайту, якщо Адміністрація виявить, що на її думку, Користувач становить загрозу для Сайту і(або) його Користувачів. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за здійснене відповідно до чинних Правил тимчасове блокування або видалення інформації, або видалення персональної сторінки (припинення реєстрації) Користувача.
 • Адміністрація Сайту забезпечує функціонування і працездатність Сайту і зобов'язується оперативно відновлювати його працездатність у випадку технічних збоїв та перерв. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за тимчасові збої і перерви в роботі Сайту і викликану ними втрату інформації. Адміністрація не несе відповідальності за будь-яку шкоду комп'ютера Користувача або іншої особи, мобільних пристроїв, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, викликану або пов'язану з завантаженням матеріалів з сайту або за посиланнями, розміщеними на Сайті.
 • Адміністрація сайту має право розпоряджатися статистичною інформацією, пов'язаною з функціонуванням Сайту, а також інформацією Користувачів для забезпечення адресного показу рекламної інформації різних аудиторій Користувачів Сайту. Для цілей організації функціонування та технічної підтримки Сайту і виконання чинних Правил Адміністрація Сайту має технічну можливість доступу до персональних сторінок користувачів, яку реалізує тільки у випадках, встановлених чинними Правилами.
 • Адміністрація сайту має право направляти Користувачу інформацію про розвиток Сайту і його сервісів, а також рекламувати власну діяльність та послуги.
 • Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту:
  • САЙТ І ЙОГО СЕРВІСИ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВСІ СКРИПТИ, ДОДАТКИ, КОНТЕНТ І ОФОРМЛЕННЯ САЙТУ НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є». АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ТОГО, ЩО САЙТ АБО ЙОГО СЕРВІСИ МОЖУТЬ ПІДХОДИТИ АБО НЕ ПІДХОДИТИ ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ЦІЛЕЙ ВИКОРИСТАННЯ. АДМІНІСТРАЦІЯ НЕ МОЖЕ ГАРАНТУВАТИ І НЕ ОБІЦЯЄ НІЯКИХ СПЕЦИФІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВІД ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ТА/АБО ЙОГО СЕРВІСІВ;
  • З МЕТОЮ УНИКНЕННЯ НЕПОРОЗУМІНЬ КОРИСТУВАЧ МАЄ ДОТРИМУВАТИСЯ ЗАПОБІЖНИХ ЗАХОДІВ ПРИ ЗАВАНТАЖЕННІ З САЙТУ АБО ЗА РОЗМІЩЕНИМИ НА НЬОМУ ПОСИЛАННЯМИ І ВИКОРИСТАННІ БУДЬ-ЯКИХ ФАЙЛІВ, В ТОМУ ЧИСЛІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ ТІЛЬКИ ЛІЦЕНЗІЙНЕ, В ТОМУ ЧИСЛІ, АНТИВІРУСНЕ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ;
  • ВИКОРИСТОВУЮЧИ САЙТ, КОРИСТУВАЧ ПОГОДЖУЄТЬСЯ З ТИМ, ЩО ЗАВАНТАЖУЄ З САЙТУ АБО ЗА ЙОГО ДОПОМОГОЮ БУДЬ-ЯКІ МАТЕРІАЛИ НА СВІЙ ВЛАСНИЙ РИЗИК І НЕСЕ ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ВИКОРИСТАННЯ ЗАЗНАЧЕНИХ МАТЕРІАЛІВ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЗА ЗБИТКИ, ЯКІ ВОНИ МОЖУТЬ ЗАПОДІЯТИ КОМП'ЮТЕРУ КОРИСТУВАЧА АБО ТРЕТІМ ОСОБАМ, ЗА ВТРАТУ ДАНИХ АБО БУДЬ-ЯКУ ІНШУ ШКОДУ;
  • ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ АБО ЇЇ ПРЕДСТАВНИКИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД КОРИСТУВАЧЕМ АБО ПЕРЕД БУДЬ-ЯКИМИ ТРЕТІМИ ОСОБАМИ ЗА БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, НЕНАВМИСНІ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ УПУЩЕНУ ВИГОДУ АБО ВТРАЧЕНІ ДАНІ, ШКОДУ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ АБО ДІЛОВІЙ РЕПУТАЦІЇ, ВИКЛИКАНІ У ЗВ'ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ САЙТУ, ВМІСТОМ САЙТУ АБО ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ, ДО ЯКИХ ВИ АБО ІНШІ ОСОБИ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ЗА ДОПОМОГОЮ САЙТУ, НАВІТЬ ЯКЩО АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ ПОПЕРЕДЖАЛА АБО ВКАЗУВАЛА НА МОЖЛИВІСТЬ ТАКОЇ ШКОДИ.