Контактні дані, опис [ред.]
Компанія «Вікна-стиль» заснована у 2004 році.
Основні напрямки нашої діяльності: виробництво, встановлення металопластикових вікон , засклення балконів і лоджій, винесення скління балконів і лоджій, а також виготовлення москітних сіток, ролокасет, тканинних ролет, вертикальних та горизонтальних жалюзів. Виготовлення вхідних та продаж міжкімнатних дверей.
Ми здійснюємо повний комплекс послуг: замір, доставку, встановлення пластикових вікон і гарантійне обслуговування. Це дозволяє нам здійснювати весь цикл робіт без посередників. Таким чином, Ви економите свій час і гроші, а також можете бути впевнені в наданні найякісніших і повних послуг на ринку. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і цінуємо свою репутацію. При виконанні кожного замовлення, ми використовуємо весь досвід і знання, накопичені за роки нашої роботи. Вам не потрібно витрачати свій час на поїздку в наш офіс! Все що Вам необхідно - це викликати менеджера-замірника.

З 2015 року ми вирішили відкрити Відділ рекламацій тобто тепер в нашій компанії є спеціальна людина, якій може зателефонувати будь-який наш замовник. Щоб ви могли поскаржитись на роботу будь-якої служби нашої компанії, або покритикувати конкретного співробітника, а можна просто повідомити що вас не влаштувало, або засмутило при зверненні в нашу фірму.
Жоден дзвінок не залишиться без відповіді. Перевага цього виду зв'язку з нами очевидно практично будь-яке питання буде вирішуватися негайно.
067-371-29-04
063-961-51-62
095-603-98-48

(032) 247-06-04
www.viknastail.lviv.ua
vk: vk.com/viknastil
e-mail: viknastil@mail.ru
м. Львів, вул. Городоцька, 207
79015

Фото
 
 
Теги
 
Карта, схема доїзду
 
Відгуки
 
 
 
Залиш відгук:
 
Завантаж фото
Опис фото:
Виберіть фото

 
 
 
 
 
 
Громадське ТБ - прямі трансляції із Євромайдану